kosmetyka

Psoricalm - krem na łuszczycę ciała, głowy

Psoricalm, Face, Body, Scalp - opakowanie 100 ml

Krem wspomagający w leczeniu objawów skórnych łuszczycy. Wiele lat badań i poszukiwań sekretów aromatycznych olejków i minerałów Morza Martwego zaowocowało wyprodukowaniem unikalnego ...

Dostępność:
Dostępny
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
Kod produktu:
112
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 83)
Cena: 190,00 zł
sztuka

Psoricalm, Face, Body, Scalp – opakowanie 100 ml

Krem wspomagający w leczeniu objawów skórnych łuszczycy.
Wiele lat badań i poszukiwań sekretów aromatycznych olejków i minerałów Morza Martwego zaowocowało wyprodukowaniem unikalnego produktu do walki przeciw zaczerwienieniu i łuszczącej się skórze występującej w łuszczycy ( Psoriasis).
Aromatyczne czyste olejki eteryczne są pozyskiwane z flory znalezionej w dżunglach Ameryki Południowej, Afryki i Azji i są przetwarzane według tajnej receptury oraz najściślejszych europejskich standardów. Produkt oparty na terapeutycznej teorii aromatoterapii.
Psoricalm to kombinacja minerałów i wody z Morza Martwego z aktywnymi terapeutycznymi składnikami i witaminami pozyskanymi z roślin, przeznaczony do skutecznej eliminacji zaczerwienienia i szorstkiej łuszczącej się skóry. Rezultat widoczny już po pierwszych dniach. Woda minerały i błoto z Morza Martwego są same w sobie czynnikami wspomagającymi leczenie łuszczycy.
Symbol produktu W1
Stosowanie:Kilka razy na dzień stosować na czystą skórę ( twarz, ciało, skóra włosów). Łagodnie wmasować cienką warstwę kremu. Pozostawić, nie zmywać.

Zawiera między innymi: Dejonizowaną wodę z Morza Martwego, wyciąg z błota Morza Martwego, wyciągi z egzotycznych roślin ( musk rose, tea tree oil)), glicerynę, kwas mlekowy, wyciąg z Jojoba, cynk, kompleks liposomowy Vit E.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Click Shop | Hosting home.pl